Logo - Agents Free
Logo - Agents Free

SYNCRET

Producent luksusowej biżuterii. Podobno "diamonds are a girl's best friend", dobrze jest jednak wziąć pod uwagę również inne kamienie szlachetne. Firma tworzy swoją niepowtarzalną kolekcję wykorzystując najtwardsze minerały występujące w naturze: szafir, rubin lub szmaragd.

PERFORMANCE

Celem kampanii było dotarcie do jak największej liczby zaangażowanych kobiet, bardzo skrupulatnie zbudowaliśmy strategię i określiliśmy do kogo ma ona dotrzeć. W pierwszym kroku założyliśmy, że klientka zobaczy filmik, a następnie przekierujemy ją na Social Media firmy, gdzie będziemy wzmacniać z nią relacje za pomocą dostosowanych przez nas treści video. Dzięki tak drobiazgowej strategii udało nam się zwiększyć zasięg o 500%

FILM

Z wielką radością podjęliśmy się organizacji produkcji filmowej dla firmy jubilerskiej Syncret. Zaprezentowanie kolekcji diamentów i kryształów dało nam ogromną satysfakcję, a efekt naszej pracy możecie ocenić sami.

FOTO

Zanim zorganizowaliśmy sesje produktową, całą koncepcje ustaliliśmy z właścicielką firmy. Dzięki jej pomocy i uczestnictwa w produkcji, osiągnęliśmy taki efekty! Żaden szczegół nie został pominięty!

COPY

Wybór osoby do przygotowania linni postów był prosty. Odrazu wiedzieliśmy, że zajmie się tym Ola Pawelec – jest miłośniczką biżuterii i zdecydowanie zna się na rzeczy. Wspólnie z klientem ustaliliśmy co chcemy przekazać w naszej kampanii. Tak zbudowaliśmy komunikację i linię postów

SOCIAL MEDIA

Wszystkie działania dla tej kampanii robiliśmy kompleksowo. Byliśmy odpowiedzialni za publikację wszystkich treści wraz kontaktem z klientem i interakcję: odpowiedziami na komentarze klientów.

Zobacz nasze realizacje

MONEO

Najwieksza w Polsce sieć kantorów. Kantory Moneo istnieją na rynku od 2008 roku. Firma mieści się w Małopolsce i wciąż otwiera kolejne punkty. Celem jest być jak najbliżej klienta.

MACO MACO

To przede wszystkim Justyna, zaangażowana w produkcję wysokiej jakości luksusowych sukni oraz akcesoriów ślubnych. Wszystko wykonywane ręcznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Właścicielka salonu to pasjonatka perfekcji i dbałości o każdy szczegół. Projekt końcowy oraz realizacja kreacji jest po prostu wyjątkowa. To małe dzieła sztuki, które dodadzą w tym szczególnym dniu magii, elegancji i spełnią Twoje najskrytsze marzenia

ToTu ART

Galeria Sztuki ToTuart promuje współczesnych twórców. Miejsce dla artystów z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, ikonografia, tkaniny, a także szeroko pojęty design.

Masz dla nas misje?

Wyślij nam brief!