Logo - Agents Free
Logo - Agents Free

MONEO

Najwieksza w Polsce sieć kantorów. Kantory Moneo istnieją na rynku od 2008 roku. Firma mieści się w Małopolsce i wciąż otwiera kolejne punkty. Celem jest być jak najbliżej klienta.

PERFORMANCE

Sukces firmy Moneo to przede wszystkim ciężka praca klienta. To, co dla nas niezwykle cenne, to świetna komunikacja z naszym zespołem. Chęć bycia liderem rynku i stałe dążenie do celu, napędza również nas do działania. Na ten moment udało nam się podbić lokalny rynek klienta, czyli Małopolskę. Skrupulatnie zaplanowana strategia marketingowa przynosi efekty.

FILM

Na etapie tworzenia nowej strategii zdecydowaliśmy wspólnie z klientem, że personifikacja marki będzie najbardziej skutecznym pomysłem. Dwóch wybranych aktorów wcielających się w małżeństwo, to był strzał w 10! Kampania przyniosła oczekiwane rezultaty, cały czas staramy się badać trendy, jesteśmy świadomi w jakim kierunku idzie świat i jak zmienia się konsument, dlatego na rok 2023 mamy w zanadrzu coś naprawdę mocnego, co na długo zostanie w głowach klientów!

FOTO

Zorganizowaliśmy profesjonalną sesję zdjęciową, z zaangażowaniem aktorów i stworzeniem scenografii. Wszystko w nawiązaniu do głównej produkcji wideo. Aby zredukować koszta produkcji filmowej i sesji: wszystko zorganizowaliśmy w jednym miejscu, jednego dnia!

COPY

Aby zadbać o wiarygodność naszych treści w kwestiach finansowych zatrudniliśmy osobę, która ma odpowiednie zaplecze i kompetencje do pisania tego typu treści.

SOCIAL MEDIA

Celem było poszerzenie działań i dotarcie do młodszej widowni. Postanowiliśmy stworzyć profil firmy na portalu Instagram, aby dotrzeć do założonego targetu. Wszelkie publikacje zawsze są konsultowane z miesięcznym wyprzedzeniem i automatyzowane, tak aby w jak najmniejszym stopniu angażować naszego klienta.

Zobacz nasze realizacje

MONEO

Najwieksza w Polsce sieć kantorów. Kantory Moneo istnieją na rynku od 2008 roku. Firma mieści się w Małopolsce i wciąż otwiera kolejne punkty. Celem jest być jak najbliżej klienta.

MACO MACO

To przede wszystkim Justyna, zaangażowana w produkcję wysokiej jakości luksusowych sukni oraz akcesoriów ślubnych. Wszystko wykonywane ręcznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Właścicielka salonu to pasjonatka perfekcji i dbałości o każdy szczegół. Projekt końcowy oraz realizacja kreacji jest po prostu wyjątkowa. To małe dzieła sztuki, które dodadzą w tym szczególnym dniu magii, elegancji i spełnią Twoje najskrytsze marzenia

ToTu ART

Galeria Sztuki ToTuart promuje współczesnych twórców. Miejsce dla artystów z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, ikonografia, tkaniny, a także szeroko pojęty design.

Masz dla nas misje?

Wyślij nam brief!