Logo - Agents Free
Logo - Agents Free

LEGION YACHTS

Producent luksusowych jachtów klasy premium. Miłośnik estetyki i dbałości o najmniejszy szczegół. Już niedługo premiera nowej jednostki o najwyższym standardzie.

PERFORMANCE

Po spotkaniu z klientem od razu wiedzieliśmy, że mamy przed sobą perfekcjonistę. Jego oferta, bez wątpienia, skierowana jest do odbiorcy premium. Po zbadaniu rynku i obserwacji konkurencji, zdecydowaliśmy się uderzyć w rynek zagraniczny. I na tym się skupiliśmy. Projekt jest bardzo rozwojowy i bez wątpienia mamy nadzieję na wieloletnią współpracę!

FILM

Czego Państwo oczekują? Klient chce mieć wysokiej klasy wideo, które podkreśli jakość i luksus jego produktów. Mamy wizję, wiemy, co robić! Najpierw rozmawiamy o wizji klienta, potem w biurze myślimy, jak to zrealizować i ulepszyć. Mamy już gotowy scenariusz! Opis techniczny? Jest! Zatwierdzony kosztorys i plan realizacji? Jest! Umowa podpisana? Tak! Termin produkcji wybrany, możemy działać! W drodze zbieramy ze sobą video masterów i pędzimy do klienta. Plan zdjęciowy w terenie, jesteśmy na Mazurach! Zbieramy materiał z premiery nowej jednostki pływającej. Legion Yachts to prestiż, jakość i dbałość o szczegóły, to zdecydowanie nas połączyło. A efekty naszej współpracy już niedługo będziecie mogli ocenić sami.

Zobacz nasze realizacje

MONEO

Najwieksza w Polsce sieć kantorów. Kantory Moneo istnieją na rynku od 2008 roku. Firma mieści się w Małopolsce i wciąż otwiera kolejne punkty. Celem jest być jak najbliżej klienta.

MACO MACO

To przede wszystkim Justyna, zaangażowana w produkcję wysokiej jakości luksusowych sukni oraz akcesoriów ślubnych. Wszystko wykonywane ręcznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Właścicielka salonu to pasjonatka perfekcji i dbałości o każdy szczegół. Projekt końcowy oraz realizacja kreacji jest po prostu wyjątkowa. To małe dzieła sztuki, które dodadzą w tym szczególnym dniu magii, elegancji i spełnią Twoje najskrytsze marzenia

ToTu ART

Galeria Sztuki ToTuart promuje współczesnych twórców. Miejsce dla artystów z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, ikonografia, tkaniny, a także szeroko pojęty design.

Masz dla nas misje?

Wyślij nam brief!