Logo - Agents Free
Logo - Agents Free

DIVINE SWINES

Jesteśmy globalną marką lifestylową, skupioną na projektowaniu i produkcji odzieży dla młodych, aktywnych ludzi. Kochasz podróże, naturę i sport? Jesteśmy tu dla Ciebie. Nasza filozofia jest prosta: dostarczać najlepsze i najwygodniejsze ciuchy, dbając przy tym o środowisko naszej planety.

PERFORMANCE

Budowanie strategii marketingowej dla 7 różnych krajów w tym samym czasie nie było łatwym zadaniem, ale dla nas niemożliwe nie istnieje! Nasz pierwszy drop wyprzedał się w ciągu dwóch dni i musieliśmy zbudować nową międzynarodową strategię marketingową. Chcieliśmy, aby nasi klienci mogli dokonywać szybkich i łatwych zakupów z płatnością bezgotówkową za pomocą swoich smartfonów.

FILM

Niesamowita przygoda dla naszego zespołu przy realizacji ostatniego video. Udaliśmy się na kilkudniowy plan na Fuerteventura. Zadanie do zrealizowania: 8 krótkometrażowych filmów. Wszystko dostosowane do formatów publikacji YouTube, Instagram i Facebook. Wszystko, aby jak najlepiej przedstawić najnowszy drop kolekcji – Classic.Ogarnęliśmy wszystko – od kierownika planu, zakupu biletów, sprzęt, nocleg… Wszystko dostosowane pod DNA marki.

FOTO

Wierzymy, że profesjonalna fotografia powinna być podstawą każdej strategii marketingowej. Przez ostatnie 9 lat używaliśmy tylko profesjonalnego sprzętu i profesjonalnego fotografa przy każdej sesji. W tym roku postawiliśmy na coś innego – zrobiliśmy całą sesję przy użyciu Iphone’a!. Wyszło… naprawdę świetnie!

COPY

Adam, który prawie każdą wolną chwilę spędza na surfowaniu, podobnie jak założyciele marki Divine Swines, zgłosił się do napisania copy . Dzięki swojemu przenikliwemu spojrzeniu na szczegóły i bogatemu doświadczeniu w projektowaniu graficznym, był w stanie stworzyć świetnie napisany tekst, który uchwycił wyjątkowość produktów Divine Swines.

SOCIAL MEDIA

70% sukcesu marki odzieżowej to marketing, czyli praca Agents Free. Jako, że projekt obsługujemy kompleksowo, mieliśmy obowiązek tworzyć spójne działania ukierunkowane na zysk i sukces.

BRANDING

W roku 2020 firma położyła duży nacisk na ekspansję na rynki zagraniczne. Potrzebny był rebranding, aby stać się graczem nie tylko w Polsce. Podjęliśmy to wyzwanie i dokonaliśmy rebrandingu nazwy i komunikacji firmy.

Zobacz nasze realizacje

MONEO

Najwieksza w Polsce sieć kantorów. Kantory Moneo istnieją na rynku od 2008 roku. Firma mieści się w Małopolsce i wciąż otwiera kolejne punkty. Celem jest być jak najbliżej klienta.

MACO MACO

To przede wszystkim Justyna, zaangażowana w produkcję wysokiej jakości luksusowych sukni oraz akcesoriów ślubnych. Wszystko wykonywane ręcznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Właścicielka salonu to pasjonatka perfekcji i dbałości o każdy szczegół. Projekt końcowy oraz realizacja kreacji jest po prostu wyjątkowa. To małe dzieła sztuki, które dodadzą w tym szczególnym dniu magii, elegancji i spełnią Twoje najskrytsze marzenia

ToTu ART

Galeria Sztuki ToTuart promuje współczesnych twórców. Miejsce dla artystów z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, ikonografia, tkaniny, a także szeroko pojęty design.

Masz dla nas misje?

Wyślij nam brief!