Logo - Agents Free
Logo - Agents Free

CORAZ ZDROWIEJ

Globalna platforma medyczna rozwiązująca problemy placówek medycznych.

PERFORMANCE

Budowanie strategii marketingowej nie jest łatwym zadaniem. Wymaga dokładnego planowania i wielokrotnego analizowania wyników, aby upewnić się, że jesteś na właściwej drodze. W Agents Free nad tym projektem pracowaliśmy przez kilka tygodni i nadal pracujemy – cały czas analizujemy wyniki i optymalizujemy nasze działania zarówno w zakresie analityki kamerowej, jak i doskonalenia treści wideo. Na ten moment dotarliśmy już do ponad miliona użytkowników. W tej chwili jesteśmy w punkcie, w którym udało nam się zwiększyć współczynnik konwersji do 35%, a to dopiero początek tego niesamowitego projektu medycznego.

FILM

Tworzenie materiałów dla branży medycznej to duże wyzwanie. Z tego powodu przed rozpoczęciem produkcji starannie przygotowaliśmy procedury i dodaliśmy do potrzeb tego projektu nasze studio, które mieści się w jednej z części naszego biura. Na czele projektu stanął Kuba Michalski, który odpowiada za zespół składający się z operatorów, montażystów i animatorów. W tym momencie mamy już za sobą setki godzin nagrań wideo. Proces został zrealizowany z dużym profesjonalizmem, ponieważ wszystko zostało wykonane zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całej naszej pracy!

FOTO

Nie jest tajemnicą, że uwielbiamy sesje zdjęciowe. Dla Coraz Zdrowiej działamy systematycznie i cyklicznie. Sesje odbywają się średnio raz w tygodniu. Posiadanie własnego studia i teamu do produkcji bardzo ułatwia nam organizację i efekty pracy.

COPY

Jesteśmy dumni z dotychczasowej pracy, ale wiemy, że jest jeszcze wiele do zrobienia. W tym momencie za copywriting odpowiada już 10 osób. Ponieważ jest to projekt medyczny, stworzyliśmy szereg procedur weryfikujących każdą linijkę tekstu. Dodatkowo, teksty publikowane na naszym blogu są sprawdzane przez specjalistę SEO. Wierzymy, że ta dbałość o szczegóły sprawi, że nasz produkt będzie lepszy i bardziej wiarygodny dla naszych klientów.

SOCIAL MEDIA

Budujemy maszynę do publikowania. Każdy aspekt tego projektu jest wyzwaniem i w ciągu ostatnich kilku miesięcy musieliśmy znacznie powiększyć nasz zespół, aby sprostać wymaganiom związanym z wprowadzeniem tej wizji w życie. Mamy ponad 28 kanałów na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Tiktok – a to dopiero początek! Wiedzieliśmy, że musimy zbudować zespół oparty na doświadczeniu i wiedzy, aby mieć pewność, że będziemy w stanie dostarczyć wysokiej jakości pracę na czas. Jak dotąd udało nam się to osiągnąć dzięki zatrudnieniu osób, które posiadają rozległą wiedzę na temat platform social media.

BRANDING

Jesteśmy całkowicie oddani każdej marce, dlatego projektowanie identyfikacji wizualnej rozpoczęliśmy od podstaw. Przed przystąpieniem do pracy nad stworzeniem komunikacji wizualnej dla tego projektu, przeanalizowaliśmy wszystkie rzeczy, które były ważne dla sukcesu. Postawiliśmy na minimalistyczne i dwukolorowe logo z sercem, które powstało jako odcisk palca symbolizujący życie w jego centrum.

IT

W tej chwili nie ma innej platformy, która rozwiązuje tak wiele problemów dla podmiotów leczniczych. Dużym wyzwaniem dla naszego zespołu było stworzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wytycznymi rządowego systemu P1. Nad projektem pracuje obecnie 16 programistów, a za całość projektu odpowiadają Piotrek i Przemek, dla których programowanie jest pasją.

Zobacz nasze realizacje

MONEO

Najwieksza w Polsce sieć kantorów. Kantory Moneo istnieją na rynku od 2008 roku. Firma mieści się w Małopolsce i wciąż otwiera kolejne punkty. Celem jest być jak najbliżej klienta.

MACO MACO

To przede wszystkim Justyna, zaangażowana w produkcję wysokiej jakości luksusowych sukni oraz akcesoriów ślubnych. Wszystko wykonywane ręcznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Właścicielka salonu to pasjonatka perfekcji i dbałości o każdy szczegół. Projekt końcowy oraz realizacja kreacji jest po prostu wyjątkowa. To małe dzieła sztuki, które dodadzą w tym szczególnym dniu magii, elegancji i spełnią Twoje najskrytsze marzenia

ToTu ART

Galeria Sztuki ToTuart promuje współczesnych twórców. Miejsce dla artystów z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, ikonografia, tkaniny, a także szeroko pojęty design.

Masz dla nas misje?

Wyślij nam brief!