Logo - Agents Free
Logo - Agents Free

CHANNDON

Produkt z grupy Moet Hennessy. Wyjątkowe wino musujące z dodatkiem wytrawnego likieru pomarańczowego.

PERFORMANCE

Chandon Garden Spritz to nowa propozycja produktowa od Moet Hennesy. Celem kampanii było stworzenie nowego wizerunku marki i promocja lata w luksusowym wydaniu. Za pomocą mediów cyfrowych i drukowanych chcieliśmy dotrzeć do jak największej liczby osób z przekazem, że „lato jest tuż za rogiem”. Stworzyliśmy idealną równowagę pomiędzy luksusem a zabawą, idealną do relaksu po pracy lub na egzotycznych wakacjach.

FILM

Jako nowa marka w portfolio Moet Hennessy, Chandon Garden Spritz charakteryzuje się bardzo lekką i przyjemną estetyką. Został zaprojektowany tak, aby można było się nim cieszyć przez całe lato. Aby zaangażować konsumentów, w mediach społecznościowych i na kanałach YouTube, stworzono cztery filmy: Taste of this summer – „pyszna” podróż Chandon Garden Spritz; Get excited! Distinctive Lovers – Poznanie Chandon Garden Spritz poprzez jego świeże smaki.

FOTO

Zdjęcia produktowe, packshoty to dla Nas łatwa sprawa. Takie zdjęcia to baza pod dalsze tworzenie materiałów reklamowych jak np. banery czy Stories. To również nieodłączny element strony internetowej, wszystko to aby dobrze zaprezentować sprzedawany produktu.

COPY

Zanim zabraliśmy się za tworzenie właściwego COPY dla letniej kampanii, skrupulatnie przeanalizowaliśmy istniejącą globalną komunikację marki MOET Hennessy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zachować spójność i unikalne DNA nowego produktu Chandon Garden Spritz. Tworząc call-to-action i ton we wszystkich elementach projektu, w tym w mediach cyfrowych i społecznościowych.

SOCIAL MEDIA

Do kampanii niezbędne było przygotowanie grafik statecznych. Projektowaliśmy je z myślą o wizerunku luksusowej marki. Staraliśmy się więc, aby wszystko było spójne z otrzymaną identyfikacją. Wszystko po to, aby osiągnąć jak największy zasięg.

IT

Mamy duże doświadczenie w realizacji takich projektów. Wiemy, że jakość projektu graficznego to bardzo ważny czynnik i jest to bezpośrednio związane z sukcesem kampanii. Asia miała za zadanie wykonać kompleksowy projekt, który wzbogaciła o elementy animacji. Wszystko, aby podnieść jakość odbioru tego luksusowego trunku. Firma Moet Hennessy Polska bardzo dokładnie określiła nam swoich potencjalnych klientów. Po analizie danych, okazało się, że 90% osób do których trafi kampania korzysta głównie z urządzeń mobilnych. Postanowiliśmy skupić się na stworzeniu reklamy, która będzie bardzo atrakcyjna na takich właśnie urządzeniach. Mamy akcept! Klient jest w pełni zadowolony i możemy działać dalej! Czas na Piotrka, mistrz działu IT. Głównem wyzwaniem było wdrożenie projektu 1:1, zgodnie z projektem i animacjami od Asi. Założyliśmy spory ruch z kampanii marketingowej, czyli dużą ilość jednoczesnych wejść na stronę, dlatego postawiliśmy na zwiększoną szybkość działania.

Zobacz nasze realizacje

MONEO

Najwieksza w Polsce sieć kantorów. Kantory Moneo istnieją na rynku od 2008 roku. Firma mieści się w Małopolsce i wciąż otwiera kolejne punkty. Celem jest być jak najbliżej klienta.

MACO MACO

To przede wszystkim Justyna, zaangażowana w produkcję wysokiej jakości luksusowych sukni oraz akcesoriów ślubnych. Wszystko wykonywane ręcznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Właścicielka salonu to pasjonatka perfekcji i dbałości o każdy szczegół. Projekt końcowy oraz realizacja kreacji jest po prostu wyjątkowa. To małe dzieła sztuki, które dodadzą w tym szczególnym dniu magii, elegancji i spełnią Twoje najskrytsze marzenia

ToTu ART

Galeria Sztuki ToTuart promuje współczesnych twórców. Miejsce dla artystów z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, ikonografia, tkaniny, a także szeroko pojęty design.

Masz dla nas misje?

Wyślij nam brief!