Logo - Agents Free
Logo - Agents Free

Co robimy

Nie jesteśmy standardową agencją, każdy z Nas ma swój świetnie działający biznes. Ba! Niektórzy nawet nie jeden! Dlatego, doskonale wiemy, czego potrzebuje każdy przedsiębiorca. Najtrudniejszy do zdobycia i każdemu potrzebny...CZAS. Dlatego nie mart się o kampanie Facebook i Instagram. Zostaw nam optymalizacje i googleAds. Odpuść tworzenie nie idealnych grafik.

Nagrywanie stories, reels, niereularne wrzucanie postów, tworezenie wydarzeń, wymyślanie kontentu! Po prostu ODPUŚĆ! Zrezygnuj z nieprofesjonalnych filmów, reklam czy sesji zdjęciowych i zostaw te wszystkie zadania nam! Oddaj swoją firmę w ręcę profesjonalistów i wykorzystaj zaoszczędzone chwile na rozwój swojej firmy! Teraz Twój ruch, skontaktuj się z nami,aby wspólnie odzyskać Twój czas!

Performance

To nic innego jak złożony proces Twojego produktu mający na celu zwiększenie świadomości marki i oczywiście generowanie nowych potencjalnych klientów. Za pośrednictwem reklamy, public relations i innych kanałów jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Film

Tworzymy filmy w każdej możliwej postaci i wszystkiego czego sobie życzysz! Wysoko budżetowe reklamy, małe krótkie produkcje! Potrzebujesz wsparcia przy rolkach na instagram? A może chcesz pomocy przy stories? Wszystko jest u Nas! Zapraszamy do współpracy!

Foto

Mamy własne studio, nie złych profesjonalistów a zdjęcia to dla Nas bułka z masłem. Potrzebujesz portretów na stronę? Chcesz profesjonalne zdjęcia produktu? Może chodzi Ci o packshoty, aby mieć nieskończone pole możliwości do tworzenia grafik? Wszystko jest! Wszystko realizujemy!

Copy

Pisanie treści do postów, pisanie blogów? Materiał na Twoją stronę, czy pomoc z tekstem do ulotek? EASY! Mamy paru mistrzów lekkiego pióra i na pewno wypracujemy wspólny język.

Social

Instagram? Facebook, tweet i podobne platformy to nieodłączna częśc naszych czasów. Kiedyś ktoś powiedział: “nie istniejesz w Social, to nie istniejesz w ogóle.” Nie jesteśmy za tak radykalnym stwierdzeniem, ale trudno się nie zgodzić.. social media to podstawa komunikacji każdej marki ze swoimi klientami.

Branding

Definicja brandingu mówi, że jest to tworzenie świadomości marki. Choć może się to wydawać prostym stwierdzeniem, w rzeczywistości dość trudno jest zrozumieć, co branding oznacza w praktyce. Dzieje się tak dlatego, że istnieje wiele różnych znaczeń, które mogą być używane podczas omawiania brandingu. Najczęstszym sposobem wyjaśnienia brandingu jest stwierdzenie, że jest to tworzenie unikalnego wizerunku, który może być wykorzystany do oddzielenia produktu lub usługi od konkurencji.

Masz dla nas misje?

Wyślij nam brief!