Logo - Agents Free
Logo - Agents Free

O NAS

Jesteśmy dobrze działającą organizacją, prowadzoną i zarządzaną przez niezależnych przedsiębiorców. Spotkaliśmy się, aby stworzyć agencję, która w pełni rozumie procesy biznesowe i wskaże drogę do sukcesu. Każdy z właścicieli prowadzi swoją osobliwą działalność, a nasz team to precyzyjnie wybrani i doświadczeni specjaliści. Jesteśmy najwyższej rangi agentami specjalnymi w świecie digital’u.

Jak działamy?

Naszym celem jest maksymalizacja Twoich zysków, poprzez tworzenie ambitnego i niepowtarzalnego wizerunku Twojej firmy. Mamy jednak świadomość, że nie wszystko złoto, co się świeci, dlatego musimy Cię bardzo dobrze poznać. Razem przejdziemy przez wewnętrzny audyt Twojej firmy i przeanalizujemy wyniki. Mając kompletne informacje, opracujemy indywidualną i skuteczną strategię marketingową dla Twojego biznesu.

NASZ ZESPÓŁ

Opis agenta:

Właściciel i współzałożyciel 4 świetnie prosperujących firm z branż: Gastronomicznej (Cool-t) Marketingowej (AgentsFree) Fashion (Divines Swines) i Medycznej (Coraz Zdrowiej) W globalnym start-up'ie w branży medycznej Coraz Zdrowiej pełni rolę CEO, oraz Head of Product. Sportowiec ekstremalny i oficjalny ambasador marek Tiger, GoPro, G-Shock. W swoim podejściu do biznesu stawia na kreatywność i wychodzenie poza schematy w każdej branży, co najlepiej widać na jego profilach społecznościowych. Aktualnie we wszystkich spółkach zatrudnia łącznie 70 osób. Podczas rekrutacji do projektów, mocno kieruje się intuicją i bardziej zależy mu na kreatywności i pracowitości kandydatów niż ich wcześniejszych doświadczeniach.

Hubert
CEO

Opis agenta:

Uzależniona od biznesowego hazardu i adrenaliny. Lubi działać pod presją czasu, ulubione wyzwanie to rozwiązywanie Twoich problemów. Z kolei najwięcej radości daje jej tworzenie nowych projektów czy biznesów. Ambitna i mega wymagająca od siebie, ale i też od innych. Stoi na czele naszego teamu i koordynuje wszystkie procesy. Często mówi o sobie w liczbie mnogiej, bo sama nie wierzy, że jedna osoba aż tyle potrafi ogarnąć. Zbudowała swoje niezależnie działające jednostki na półwyspie helskim. Właścicielka szkoły Kite i Windsurfingu Beach Bums. Z pasji i miłości do jedzenia Twórczyni wyjątkowego miejsca Poco Loco i Mama Coco Bowl w Chałupach, a przy okazji jest posiadaczem Surf Shopów Waves Busters. Prywatnie miłośnik instrumentalnej muzyki filmowej i swojego charcika włoskiego - Fafika.

Pati
Team Leader

Opis agenta:

Jeśli jest jedna rzecz, którą można powiedzieć o Wallym, to to, że jest wizjonerem. Żyje w taki sposób, by być jak najbardziej proaktywnym: uważa, że rolą biznesu jest generowanie dochodu, który z kolei powinien być przekształcony w działalność filantropijną organizacji rozwiązującej globalne problemy społeczeństwa. Na co dzień współtworzy platformę Coraz Zdrowiej, jest współwłaścicielem takich firm jak Divine Swines, Agents Free i Fundacja Coraz Zdrowiej. Ma silną wizję naszej przyszłości i będzie ją dalej realizował. W życiu porusza się bez żadnych kompromisów i zawsze ma jeden cel, być najlepszym.

Wally
CEO
Kasia
Social Media Specialist

Opis agenta:

Twórcza dusza z cechami odkrywcy i badacza. Z pasją projektuje interfejsy aplikacji desktopowych i mobilnych. Zamienia pomysły w proces projektowy, tworzy dokumentację, makiety i designy wpasowujące się idealnie w trendy i gusta każdego klienta. Uwielbia rozwiązywanie zagadek, innowacje, efektowność i efektywność. W wolnym czasie podróżuje blisko i daleko uwieczniając wszystko na zdjęciach.

Ela
UX&UI Designer

Opis agenta:

Project Manager zarządza projektami, czuwa nad wszystkimi etapami realizacji projektu, zarządza zespołem oraz zadaniami. Tworzy również dokumentację projektową, kontroluje budżet, jest także odpowiedzialna za terminowe zakończenie wszystkich etapów projektu.

Ola
Project Manager

Opis agenta:

Operator obrazu. Dla naszych klientów tworzy kreacje reklamowe. Jeśli chodzi o rozwój usług wideo, tylko Kuba.

Kuba
Video Content Creator Specialist

Opis agenta:

Jestem maniakiem marketingu z doświadczeniem w analityce danych i umiejętnościami zarządzania projektami. Kreatywny i pracowity, z doświadczeniem we wdrażaniu stron internetowych oraz pracy nad specyficznymi wymaganiami klienta. Zajmuję się kampaniami social media. Żadna konwersja się przede mną nie ukryje!

Paweł
Performance Marketing Specialist

Opis agenta:

Mistrz IT, odpowiedzialny za stan, rozwój i wdrożenia technologii informacyjnych. Dla Piotra nie ma rzeczy niemożliwych.

Pioter
Chief Information Officer

Masz dla nas misje?

Wyślij nam brief!